Ve Studiu 86 jsme pro Vás sestavili balíčky služeb, které promění Váš vzhled nejen ve vyjímečné slavnostní okamžiky Vašeho života, ale které kompletně promění Vaši image a udělají tak vyjímečný každý Váš den. Seznamte se, prosím, s nabídkou komplexních služeb studia 86, jež zkvalitní Váš život.

Pro více info klikněte na šipku pro rozbalení.

DÁRKOVÝ POUKAZ

Dárkový poukaz také šetří Váš čas. Může se stát, že v každodenním shonu pracovních povinností zapomenete na narozeniny, výročí nebo jinou oslavu. Pro toho, kdo nechce přijít s prázdnou a nezbývá mu čas na procházení jednotlivých dárků,  máme vystaráno.

Dárkový poukaz na přání – rádi Vám připravíme dárkový poukaz „na míru“ na konkrétní službu našeho Studia. Nabízené služby v našem Studiu se dají mezi sebou různě kombinovat.

Přijďte se s námi poradit a vybrat ten nejvhodnější dárek…

K dárkovému poukazu lze sestavit balíček profesionálních přípravků…

 

 

Proměny

momentálně nemáme v nabídce

Proměna I. ZMĚNA ÚČESU

Hledáte kadeřníka, který Vám konečně řekne, co Vám sluší a co ne? Změna účesu zahrnuje: konzultaci + střih / barvení / modelaci + návod na modelaci účesu doma.

V příjemném prostředí našeho salonu se o Vás postará šikovný a zkušený kadeřník.

Probereme s Vámi Vaše představy a navrhneme nejslušivější střih a barvu po konzultaci proběhne samotná proměna účesu: barvení, střih, finální modelace. Vysvětlíme Vám, jak o vlasy pečovat, aby zůstaly dlouho lesklé a zdravé. Na konci proměny obdržíte jako dárek přípravky kvalitní vlasové kosmetiky Wella Professionals.

Kdykoliv po proměně Vám budeme k dispozici; obnovíme střih, či dobarvíme barvu. Poradíme s úpravou vlasů.

 • Cena: 1390,-
 • Místo: Studio 86, Zámecká 86, Kolín
 • Trvání: cca 1,5 – 2 hodiny
 • Rezervace: dopředu na základě dárkového poukazu

Proměna II. PROMĚNA STANDART (žena)

Proměna probíhá v naprostém soukromí, celé studio rezervované jen a jen pro Vás

Změna image zahrnuje: konzultaci + nový účes + úpravu obočí + masáž obličeje + denní líčení s instruktáží + fotodokumentaci.

V našem salonu se o Vás postará tým specialistů na image: kadeřník a vizážista, fotograf.

ČÁST 1. Probereme s Vámi Vaše představy a navrhneme nejslušivější střih a barvu vlasů. Po konzultaci proběhne samotná proměna účesu: barvení, střih, finální modelace. Vysvětlíme Vám, jak o vlasy pečovat, aby zůstaly dlouho lesklé a zdravé.

ČÁST 2. Upravíme Vám tvar obočí a vysvětlíme, jak to zvládnout doma. Aplikujeme chladivý obklad na obočí a provedeme masáž obličeje.

ČÁST 3. Vizážistka s Vámi probere správný postup líčení (dlouhodobá fixace make-upu, korekce nedostatků pleti, zvýraznění nejhezčích prvků obličeje). Poradíme Vám, jak se nalíčit doma; poznáte triky na zrychlení líčení a pravidla optického klamu.

ČÁST 4. Jako krásnou památku z proměny získáte fotografie „před a po“ (jako DVD s obalem v elektronické podobě)

Kdykoliv po proměně Vám budeme k dispozici; poradíme s úpravou vlasů a líčením!!

 • Cena: 2280,-
 • Místo: Studio 86, Zámecká 86, Kolín
 • Trvání: cca 2,5 – 3 hodiny
 • Rezervace: dopředu na základě dárkového poukazu, pro rezervaci celého Studia

Proměna II. PROMĚNA STANDART (muž)

 (Proměna probíhá v naprostém soukromí, celé studio rezervované jen a jen pro Vás)

Změna účesu muže zahrnuje: konzultaci s kadeřníkem a návrh nového účesu vzhledem k tvaru obličeje, životnímu stylu, zaměstnání atd. + konzultace s kosmetičkou + masáž zad a krční páteře.

V našem salonu se o Vás postará tým specialistů na image: kadeřník a vizážista, fotograf.

– mytí vlasů s masáží

– střihání

– finální modelace se stručným návodem (čemu se vyvarovat, co podpořit) + doporučení vhodných přípravků.

Naše kosmetička s Vámi probere Vaši pleť a doporučí co je pro ni vhodné. V případě zájmu provede ošetření či čištění pleti. Dále provede žádanou masáž zad a krční páteře.

Jako krásnou památku z proměny získáte fotografie „před a po“ (DVD s obalem v elektronické podobě), které Vám zašleme poštou nebo připravíme k vyzvednutí ve studiu.

Celý tým je Vám k dispozici kdykoliv po proměně, rádi Vám poradíme a zopakujeme důležité informace.

 Cena: 1940 Kč

Místo: Studio 86 Zámecká 86, Kolín

Trvání: cca 1 hodina

Rezervace: dopředu na základě dárkového poukazu, pro rezervaci celého Studia

Proměna III. PROMĚNA EXCLUSIVE

Proměna probíhá v naprostém soukromí, celé studio rezervované jen a jen pro Vás

Změna image zahrnuje: konzultaci + nový účes + barevnou typologii + úpravu obočí + masáž obličeje a celého těla + denní líčení s instruktáží + fotodokumentaci formou fotoknihy.

V našem salonu se o Vás postará tým specialistů na image: kadeřník a vizážista, fotograf.

ČÁST 1. Probereme s Vámi Vaše představy a navrhneme nejslušivější střih a barvu vlasů. Po konzultaci proběhne samotná proměna účesu: barvení, střih, finální modelace. Vysvětlíme Vám, jak o vlasy pečovat, aby dlouho zůstaly lesklé a zdravé.

ČÁST 2. Upravíme Vám tvar obočí a vysvětlíme, jak to zvládnout doma. Aplikujeme chladivý obklad na obočí. Provedeme masáž obličeje a celého těla.

ČÁST 3. Vizážistka Vám podá minikurz líčení, jak se správně nalíčit. Budete sama cvičit, používat profesionální štětce a další produkty, poznáte pravidla optického klamu, způsoby korekce nedostatků a korekce tvaru obličeje, vyzkoušíte si denní líčení a poznáte způsob, jak je nenáročně přelíčit na večerní. Pošleme Vám v elektronické podobě manuál líčení – praktické rady na líčení a péči o pleť.

ČÁST 4. Jako krásnou památku z proměny získáte fotografie „před a po“ + si vyzkoušíte focení s profesionálním fotografem. Zkusíte si v praxi, jaké je pózovat před objektivem. Nepotřebujete mít žádné zkušenosti. Náš fotograf Vám rád vše ukáže a vysvětlí. K focení poslouží interiér našeho studia anebo exteriér dle přání klienta a počasí. CD s Vašimi fotografiemi + 10 fotek tištěných (20×30 5 barevných a 5 černobílých) zašleme poštou nebo budou k vyzvednutí ve studiu. Fotky jsou upravené a vyretušované profesionálem.

Kdykoliv po proměně Vám budeme k dispozici; poradíme s úpravou vlasů a líčením!!

 • Cena: 3360,-
 • Místo: Studio 86, Zámecká 86, Kolín
 • Trvání: cca 4,5 hodiny + 20 – 30minut za focení v přírodě
 • Rezervace: dopředu na základě dárkového poukazu, pro rezervaci celého Studia

Proměna MAMINKA

Připadáte si neatraktivní a zanedbaná?! – postaráme se o to, aby jste se opět cítila sexy.

V našem salonu se o Vás postará tým specialistů na image: kadeřník, vizážista a stylista.

Kadeřník

 • změníme Váš účes tak, abyste s ním měla doma co nejméně práce doma;
 • střih a barvu vybereme tak, aby z Vás zářila přirozená krása i bez nalíčení;

Stylista

 • vytvarujeme obočí a vysvětlíme, jak je upravovat doma – bez pomoci kosmetičky!;
 • naučíme Vás, jak se rychle nalíčit (za 3 až 5 minut), poznáte tajné vizážistické triky;
 • poradíme Vám, jak zamaskovat nedostatky postavy, které Vás trápí po těhotenství.

Jako krásnou památku z proměny získáte fotografie „před a po“ + Vám náš fotograf vytvoří 6tištěných fotek 13×18 + DVD kompletního reportu i s Vašim miminkem.

Po celou dobu proměny Vám Vaši ratolest ráda pohlídá zkušená aupair v prostorách našeho salonu!!

Kdykoliv po proměně Vám budeme k dispozici; poradíme s úpravou vlasů, líčením a oblékáním.

 • Cena: 2300,-
 • místo: Studio 86, Zámecká 86, Kolín
 • trvání: cca 3 – 4,5 hodiny
 • rezervace: dopředu na základě dárkového poukazu, pro rezervaci studia

 

Svatba

momentálně nemáme v nabídce

SVATEBNÍ SERVIS

Chcete aby Váš den D byl výjimečný? Chcete být ta nejkrásnější? Nechcete na nic zapomenout a vše mít dokonalé? Nechte si poradit odborníky!

Svatba by měla být jednou z nejkrásnějších událostí ve vašem životě. A protože je s ní spojeno mnoho zařizování a úkolů, které zaberou nemálo času, a hrozí tak, že se z přípravy tak důležité události stane noční můra, nabízíme vám zařízení všeho! Společně se svatební agenturou, která poskytuje kompletní svatební servis od A – Z.

Mnoholeté zkušenosti s přípravami svateb vypilovali schopnosti týmu Studia Allen postarat se o to, abyste byla krásná a okouzlující nevěsta v tento šťastný den Vašeho života. Doporučíme Vám několik různých variant účesu a makeupu, můžeme i pomoci s výběrem svatebních šatů a doplňků. Dohlédneme, aby vše dokonale ladilo a bylo perfektně a včas provedené. Pokud budete chtít zajít ještě dále, můžeme také zapracovat na vzhledu Vašeho nastávajícího a vytvořit z Vás dokonalý pár ještě předtím, než to bude úředně potvrzeno. Zajistíme také zvěčnění Vašich vzácných chvil, díky našemu fotografovi můžete mít profesionální památku na Váš svatební den. (S konkrétními dotazy se na nás, prosím, obracejte prostřednictvím emailu.)

!!KONZULTACE A PORADENSTVÍ ZDARMA!!

Svatbu provází mnoho příprav, v našem kadeřnickém a kosmetickém studiu se postaráme o vaše vlasy, pleť a nehty, které jsou nedílnou součástí na tom, aby jste byla právě v tento den NEJKRÁSNĚJŠÍ. Během období výběru šatů, jídla, výzdoby, kytic a všeho dalšího je nutné myslet i na SEBE!! I Vy se musíte předem připravit:

Ošetřit pleť, aby byla jasnější.

Upravit vlasy, aby byly lesklejší.

Upravit nehty, aby byly výraznější.

Před svatbou nemusíte do kadeřnictví. Naši vlasoví stylisté a vizážisté vám usnadní přípravu svatby a přijedou za vámi. Zajistíme kompletní servis nejen pro nevěstu a ženicha, ale také pro větší počet svatebčanů. A to vše za rozumné ceny, které se odvíjí od počtu zúčastněných pracovníků a  úkonů.

Svatební účes – zkouška

– zkouška svatebního účesu – v ceně je klasický svatební účes (pouze tvorba účesu); po dohodě s kadeřnicí je možné zvolit náročnější variantu (příčesek atd.)

Cena: 500 Kč

Místo: Studio 86 Zámecká 86, Kolín

Trvání: cca 1 – 1,5h

Rezervace: doporučujeme naplánovat zkoušku na 2-4 měsíce před svatbou

Svatební účes

– zahrnuje: mytí vlasů + péče, styling, foukaná nebo sušení do požadovaného tvaru + samotná tvorba účesu

Cena: 500 – 750 Kč (rozmezí cen dle délky vlasů a náročnosti účesu)

Trvání: 1 – 2,5h

Kosmetické ošetření, Svatební líčení – zkouška

svatební líčení by mělo být:

 • především takové, abyste se cítila dobře
 • mělo by vydržet všechny nástrahy výjimečného dne plného emocí
 • mělo by ladit s barvou svatebních šatů, s barvou okvětních lístků na svatební kytici
 • nevěsta může být něžně romantická, přirozeně zářivá, odvážně rockerská, … – záleží na Vaší představě
 • Make-up bude zcela voděodolný, přitom přirozený a vypadající dobře mezi hosty, na fotografiích i na kameře

1.kosmetické ošetření pleti (korekce obočí, peeling, čistění pleti, rozjasňující masáž, osvěžující maska). Necháte se unášet příjemným, relaxačním ošetřením s rostlinnými extrakty, výtažky z ovoce, květin a aktivními látky z moře. Vysoká kvalita ošetření, garantuje okamžité a dlouhotrvající účinky kosmetického ošetření.

2.zkouška svatebního líčení – vizážistka vytvoří komplexní vzhled, budoucí nevěsta si vyzkouší náš rukopis

Cena: 250 – 770Kč

Místo: Studio 86 Zámecká 86, Kolín

Trvání: cca 1 – 2,5h

Rezervace: doporučujeme naplánovat zkoušku na 2-4 měsíce před svatbou

Svatební líčení

Vytvoření komplexního vzhledu + psychická podpora 🙂

Cena: 350 – 500Kč

Trvání: cca 1h

Svatební líčení + účes

Svatební líčení + účes v den svatby

svatební líčení a účes by měly být:

 • především takové, abyste se cítila dobře
 • měly by vydržet všechny nástrahy výjimečného dne plného emocí
 • měly by ladit s barvou svatebních šatů, s barvou okvětních lístků na svatební kytici – nevěsta může být něžně romantická, přirozeně zářivá, odvážně rockerská, … – záleží na Vaší představě
 • v ceně je klasický svatební účes; po dohodě s kadeřnicí je možné zvolit náročnější variantu (příčesek atd.)

Cena: 1500 Kč

– doplatek za servis mimo studio – 500 Kč.

Trvání: 2,5 – 4h

!!V případě přípravy všech svatebčanů si doplatek neúčtujeme a nabízíme dopravu  zdarma!!

Nehtový design

Svatební péče o ruce a nohy

Péče o ruce, nohy  a jejich nehty by se pro každou ženu měla stát samozřejmostí. Naše ruce jsou naší vizitkou, když máme krásné ruce a upravené nehty, cítíme se mnohem lépe, zvedne se nám sebevědomí a zvýrazní se naše osobnost. Rukou si všímáme téměř automaticky a co teprve ve Váš den, když podpisem ztvrzujete svazek manželský a na Vaši ruku je mířeno desítky očí, fotoaparátu a videokamer? A upravených nohou, když Vás oči návštěvníků pozorují zda nervozitou neklopýtnete? Nechte si poradit odborníky…

Naše nehtové designérky Vám po dobu příprav Vaší svatby zkulturní Vaše ruce a nohy natolik, že se v nich nepozná ani ta nejtěžší práce. Ve studiu se přímo dohodnete co je s Vašima rukama a nohama zapotřebí a jak si je přejete ozdobit. Naše nehtové designérky Vám následně stanoví péči o ruce a nohy na míru, doporučí počet návštěv a řeknou konečnou kalkulaci.

V cena zahrnuje – manikúra + následná péče o ruce, masáž, lakování – zdobení a pedikúra + následná péče o nohy a úprava nehtů.

Cena: podle požadavků 150 – 1000 Kč

Místo: Studio 86 Zámecká 86, Kolín

Trvání: cca 2h

 

 Váš den

momentálně nemáme v nabídce

Váš pohádkový den

Studio 86 celé jen pro Vás

To Vám můžeme zaručit:

 • změnu vzhledu budeme s Vámi nejdříve konzultovat
 • najdeme pro Vás nejslušivější a nejpraktičtější styl
 • naučíme Vás, jak si novou image udržet doma
 • budete se u nás cítit jako princezna:-)

V našem salonu se o Vás postará šikovný a zkušený tým. Probereme s Vámi Vaše představy.

Kadeřník s Vámi navrhne nejslušivější střih a barvu po konzultaci proběhne samotná proměna účesu: barvení, střih, finální modelace, vysvětlíme Vám jak o vlasy pečovat, aby zůstaly dlouho lesklé a doporučíme Vám či jako dárek od nás dostanete kvalitní vlasové přípravky značky Wella.

Vizážista s Vámi probere správný postup líčení (dlouhodobá fixace make-upu, korekce nedostatků pleti, zvýraznění nejhezčích prvků obličeje). Poradíme Vám, jak se nalíčit doma; poznáte triky na zrychlení líčení a pravidla optického klamu. Od vizážisty dostanete doporučení jaké kosmetické přípravky jsou pro Vás vhodné na nalíčení i ošetření Vaši pleti.

Fotograf Vám podá lekci focení. Zkusíte si v praxi, jaké je pózovat před objektivem. Nepotřebujete mít žádné zkušenosti. Náš fotograf Vám rád vše ukáže a vysvětlí…

Den modelkou

Co Vás čeká:

Nejdříve se domluvíte s:

Kadeřník v jakém stylu upravíme Vaše vlasy; můžete požádat o romantické lokny, ležérní culík, rozcuch, vyžehlení, přidání objemu, atd..

Vizážista – foto-makeup (dle přání: umělé řasy, tekutá linka, retro styl anebo klasické líčení (np. naturel)

Fotograf – focení v našem studiu s použitím profesionálního vybavení (cca 1 hodina)

CD zašleme poštou do cca 7 dnů nebo k vyzvednutí ve Studiu (CD obsahuje 6 ks retušovaných fotografií plus všechny ostatní fotografie bez úprav). Připravíme pro Vás taky album – v kombinaci barevných + černobílých 10 tištěných fotek vel. 20×30 a samozdřejmě DVD s kompletním reportem. Po domluvě lze vytvořit fotoknihu jako dárek.

Být modelka je pravděpodobně sen 98% všech dívek ve věku od 15 let. Být modelka – to je móda, fotografie, přehlídky… Zkuste si v praxi, jaké je pózovat před objektivem. Nepotřebujete mít žádné zkušenosti.

Žádáme, abyste na focení, připravili několik outfitů, ze kterých naše stylistka vybere nejvhodnější variantu.

 • Cena: 2300 ,-
 • Doba trvání: cca 2- 3 hodiny
 • Rezervace: dopředu pro rezervaci celého studia
 • Adresa salonu: Studio 86, Zámecká 86, Kolín

Den s vizážistkou

Barevná typologie + stylové poradenství

1. Barevná typologie

 • určení barevného typu klientky a poradenství spojené s výběrem oblečení, líčení a doplňků

2. Stylové poradenství

 • detailní rozbor tělesných proporcí klienta
 • nakreslení základních korekcí disproporcí (individuální pravidla oblékání)
 • analýza stávajícího šatníku klienta a doporučení nového s ohledem na: typ postavy, barevný typ, profesi, zájmy a především osobní styl
 • vytvoření 5 individuálních oděvních návrhů (lze dokoupit asistenci při nákupu 300 Kč/h)

3. Kurz líčení

 • inventura stávajících líčidel
 • praktická výuka správného postupu líčení s ohledem na individuální rysy klientky
 • vizážistické triky, pravidla optického klamu
 • poradenství v péči o pleť
 • MANUÁL LÍČENÍ zdarma

Cena: 800 Kč

Místo: Studio 86 Zámecká 86, Kolín anebo u zákaznice doma (Kolín)

Trvání: cca 2 hodiny

Rezervace: dopředu 

 

/p

QR Code Business Card