Manikúra a nehtová modeláž

Základem profesionálního ošetření je správná volba nehtového studia, které nabízí všem zákaznicím kvalitní péči s individuálním přístupemKrásně upravené ruce vytváří celkovou image ženy.

K pěstěným rukám patří profesionálně ošetřené nehty, ať již jde o nehty umělé nebo přírodní.

Modeláž nehtů UV Gelem Tato technika modeláže patří v současné době mezi nejoblíbenější a lze jí upravovat nehty u rukou i nohou. Velice populární se stala permanentní francouzská manikúra, ale i kreativní zdobení, které vaše ruce zatraktivní. Zdobení nehtové modeláže se provádí za pomoci barevných color gelů, třpytek, plastových 3D ozdob, nálepek, kamínků, razítek, atd…

NOVINKA Gel-lak (nová éra laků) Lak, který se nanese na přírodní nehet, ale přitom vydrží. Gel lak je vhodný na přírodní i gelové nehty. Snadno se nanáší v tenkých vrstvách jako lak. Vydrží na nehtech 3 až 4 týdny. Je vysoce odolný vůči poškrábání. Vyznačuje se dlouhodobou trvanlivostí své barvy. Vynikající vlastností gel laku je zářivý lesk po dlouhou dobu.

Kontakt

Šárka Dudlová

tel.: 775 197 555

Pedikúra

Stejně jako ruce, tak i nohy potřebují péči, kterou si zaslouží. Zažijte jedinečný wellness – koncept pro péči o nohy a chodidla.

 Pedikérka Vám po koupeli ošetří pokožku nohou, odstraní případné problémy na pokožce (kuří oka, mozoly, zhrublou kůži na patách atd.), pokožku ošetří a upraví Vám nehty podobně jako u manikúry. Na nohy je samozřejmě možné  aplikovat různé zábaly.

Masáže nohou – příjemnou relaxační masáž si užijete díky vonným esencím obsažených v masážním oleji. Rostlinné extrakty a olej dodá pokožce i potřebnou výživu na nohou.

 Vaše nohy Vás nesou celým životem, dopřejte jim proto u nás tu nejlepší péči.

Ceník:

Kompletní ceník připravujeme, děkujeme za pochopení…

 

Fotogalerie

Připravujeme, děkujeme za pochopení…

QR Code Business Card